איזה עדשות מגע מומלצות לעיניים רגישות?

עדשת מגע היא סוג של עדשה שניתן להרכיב בעין. העדשות נועדו לתקן את הראייה, להפחית סנוור ולסנן אורות מסוימים. ישנם שני סוגים של עדשות מגע חודשיות – רכות וקשות.

לעדשה הרכה מקדם שבירה נמוך (מספר השכבות ליחידת שטח) המאפשר לעין לראות טוב יותר. לעדשה הקשה מקדם שבירה גבוה יותר (מספר השכבות ליחידת שטח) המאפשר לעין לראות טוב יותר אך גם מקטין את המרחק בין העיניים ומקשה על מעבר האור דרכה.

עדשות מגע שמתאימות לראייה שלכם

ניתן לשים עדשות מגע לפרקי זמן ארוכים ללא צורך במשקפיים או עדשות מגע. עם זאת, הם עלולים לגרום לבעיות בשילוב עם סוגים אחרים של עדשות.

פתרונות אלו נועדו לעזור לאנשים המרכיבים מגע או משקפיים עם ראייה לקויה. הם עוזרים לאנשים שמתקשים לראות בתנאי תאורה חלשים, אך גם לאלה שאינם יכולים לראות היטב באור שמש בהיר. פתרונות אלו משמשים גם אנשים עם אסטיגמציה ובעיות ראייה אחרות שגורמות להם להתקשות לראות חפצים בבירור.

עדשות שמתאימות לעיניים רגישות

עדשות מגע הן חלק חשוב בחיי היומיום שלנו. הם משמשים לתיקון הראייה וגם להגנה על העיניים שלנו מקרני ה-UV המזיקות. תעשיית עדשות המגע צומחת במהירות, ויש לנו הרבה סוגים שונים של עדשות מגע הזמינים בשוק.

אנחנו יכולים לבחור את העדשה המתאימה ביותר לצרכים שלנו על ידי ניתוח המאפיינים האופטיים של כל עדשה, או שנוכל לבחור זוג לפי טווח המחירים ושם המותג שלה. איננו יודעים כמה זמן ייקח לנו להגיע לתוצאות הרצויות עם העדשות הללו, ולכן אנו זקוקים לכלים שיעזרו לנו לקבל החלטות מושכלות. אם יש לכם עיניים רגישות, רק תצטרכו להתייעץ עם האופטימטריסט לגבי העדשות המתאימות ביותר עבורכם.