מה זה פרופיין?

במחלקת המאכלים לחיות מחמד תכירו מגוון מילים ומושגים. אחת מהן היא פרופיין. מה זה פרופיין? מדובר על אחת החברות המוכרות והאיכותיות שמייצרת ומשווקת מאכלים לכלבים. המוצרים תוצרת החברה נחשבים למוצרי איכות, והם מביאים עימם בשורה של בריאות ואיכות חיים לכלבים. החברה עמלה לפתח מתכונים עשירים ואיכותיים שמכילים בתוכם את כל הרכיבים הנחוצים לכלב שלכם, כך שכאשר אתם מזינים אותו באוכל לכלבים תוצרת פרופיין אתם יכולים להיות רגועים, הוא מקבל את כל אבות המזון והרכיבים הנחוצים לו מהאוכל שלו.

חומצות שומן נחוצות לבריאות

לצורך שמירה על הבריאות צריך הכלב לקבל חומצות שומן כמו אומגה 3 ועוד. במוצרי פרופיין יש דגש מיוחד על נוכחות של חומצות שומן אלו כמו גם רכיבים נחוצים אחרים. אלו מעשירים את המזון ומבטיחים כי הכלב שניזון מהאוכל מקבל את כל מה שהוא צריך לבריאות טובה ולהתפתחות מיטבית. 

הזמינו אוכל לכלב מחנות חיות מקצועית >>>

מגוון טעמים להנאתו של הכלב שלכם

מעבר לעניין הבריאות ולרכיבים שמכיל המזון חשוב תמיד לוודא כי האוכל מוצא חן בעיני הכלב שלכם. שהוא אוהב את הטעמים ושמח לאכול. פרופיין מציגה קו מוצרים מגוון בשלל טעמים, זאת כדי לאפשר לכל כלב למצוא את המזון הטעים לו לפי העדפותיו הוא. כך ניתן לבחור בין פרופיין עוף, או כבש או פרופיין סלמון. שילוב הטעמים חותר להשיג תוצרים מושלמים וטעימים לכלב שלכם. כדי שהוא יאכל וייהנה ויחד עם זאת יקבל את מלוא הרכיבים הנחוצים לו להתפתחות ביולוגית אופטימלית. כי בסופו של דבר האוכל של הכלב הוא תנאי בסיסי לקיומו ולהתפתחותו הטובה. נתאים לכל כלב את המזון המתאים לו תוך התחשבות ברגישויות ובצרכים מיוחדים שלו. פרופיין עשוי להתאים במגוון מצבים ולספק לכלב את התזונה האידיאלית!