מהי נרגילה חשמלית ואיך היא עובדת?

בשנים האחרונות קיימים לא מעט תחליפי סיגריות. למשל סיגריות אלקטרוניות הינן פופולאריות מאוד בקרב המעשנים, ובאמצעותן ניתן להיגמל מעישון. אולם יש שחקן חשוב אחר וזוהי נרגילה חשמלית. אז מהי נרגילה חשמלית ואיך היא עובדת?

הישראלים אוהבים נרגילות

למי לא יצא לעשן לפחות פעם אחת בחייו נרגילה? נרגילות בארץ הינן מוצר פופולארי מאוד, ניתן להכניס טבק בטעמים שונים, וזוהי גם חוויה חברתית. אין יותר צורך להטריח את עצמכם ולקנות פחם, כל שיש לעשות הוא לחבר את הנרגילה לחשמל. נשמע פשוט? אכן כן.

מהי נרגילה חשמלית?

אין מדובר בנרגילה הקלאסית אליה אנו מורגלים, אלא יש לרכוש ראש המופעל באמצעות חשמל ולחבר אותו לנרגילה שלכם. לא בכדי הרבה אנשים רוכשים נרגילה חשמלית, היא פרקטית יותר מזו הרגילה, ועוד יתרון בולט הוא שכפי שנאמר, אין יותר צורך לקנות פחמים וחשוב לדעת כי אלה מסכנים את הבריאות שלנו, יש בהם חומרים מסרטנים.

חיסכון לטווח ארוך

נרגילה חשמלית עלותה גבוהה יותר מעלות נרגילה רגילה, זאת בשל העובדה שיש לרכוש ראש חשמלי בנוסף לנרגילה. אולם כן קיימת אפשרות לחסוך בהוצאות, אין יותר צורך לרכוש כל פעם מחדש פחם.

נרגילות שאינן מסכנות את בריאותכם

נרגילה חשמלית איננה מהווה סיכון לבריאות שלנו כי הרי אין צורך בטבק או פחמים. אלה הן נרגילות בעלות גוף חימום, ויש לרכוש נוזל אידוי ובנוסף קיימים לא מעט טעמים, על פי העדפותיכם. 

היכן רוכשים נרגילה חשמלית?

נרגילה חשמלית ואיכותית, ניתן למצוא בחנויות המוכרות מוצרי עישון שונים, כמו נרגילות, וופורייזרים, סיגריות אלקטרוניות, העיקר שלא תשובו לעשן סיגריות עם טבק. את ראשי החימום ניתן לרכוש במחירים השווים לכל כיס, בהחלט כדאי!