מה היא בריאות טבעית ואיך מיישמים אותה?

העולם הוא הכי טבעי שרק יכול להיות. בורא עולם ברא את העולם בחכמה והכין לאדם את כל מה שהוא רק צריך על מנת שיזין את גופו בצורה הנכונה והבריאה ביותר.

הבעיה היא שהאנושות קלקלה את הבריאה.

אנשים מתערבים בכל מוצר או דבר טבעי ומעבדים אותו, מאיצים את התפתחותו, מזריקים הורמונים, מוסיפים חומרים אורגניים ומכינים מאכלים עתירי שומן וחומרים מזיקים.

על פי מחקרים שנערכו על ידי המומחים לתחומי הבריאות עולה כי מחלות רבות כמו סוכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה וכו’, מתפתחים כולם על רקע של תזונה לקויה ושהיא אינה מאוזנת.

חוזרים לטבע

אנשים שרוצים להחזיר לעצמם את הבריאות והם רוצי להעניק לעצמם את מה שהגוף שלהם במת צריך, אמורים לחשוב על היסוד ועל הבסיס. מה ייצר עבורנו בורא עולם, מה הוא רוצה שנאכל, מה הוא הכין לנו כשתייה, איך אנחנו אמורים להפעיל את הגוף שלנו על פי התורה וכן הלאה.

כאשר אנחנו חוזרים לטבע, מחזירים את הגוף לאיזון הרצוי, מאפשרים לו לרפא את עצמו, משחררים אותו מבעיות שונות ולמעשה חוזרים ליהנות מאיכות חיים  או נכון יותר, מתחילים לחיות באיכות חיים גבוהה פי כמה וכמה מכפי שהחיים היו עד כה.

לומדים תזונה

האמת היא שלא כל כך קל ולא תמיד זה פשוט לאמץ אורח חיים בריא. לשם כך צריך הרבה מאוד כוח רצון וגם הרבה התמדה ועמידה עיקשת בפני פיתויים שונים.

אין הרבה אנשים המסוגלים לעמוד בכל זה בכוחות עצמם. לשם כך הם צריכים הרבה תמיכה והרבה עידוד.

זה בדיוק מה שאנחנו מציעים. ללמוד את כל נושא התזונה מהשורש תוך ליווי עקבי וצמוד לאורך כל הדרך.