מה הופך מזרן יוקרתי ליוקרתי?

בכל לילה אתם מביעים משאלה לצלול לשינה עמוקה ולהתעורר מחייכים ומלאי אנרגיה? במידה שכן, משאלתכם היא לישון על מזרן יוקרתי. למרות שלמזרנים יוקרתיים מאפיינים ייחודיים, יוקרתם מוגדרת בעיקר על ידי הנוחות והתמיכה שהם מספקים בכל לילה (וגם בצוהריים, לאלו מכם שמספיקים לתפוס שנ”צ). אז מה הופך מזרנים יוקרתיים לכאלו? לנו יש תשובה בשבילכם! 

תתחדשו במזרן אורתופדי >>>

מזרן יוקרתי: מה הופך אותו לכזה?

טוב לדעת: לא כל מזרן שמתואר כ”יוקרתי” (בין היתר, מתוך מטרות שיווקיות), אכן כזה. רק מזרנים שעומדים בשלושת התנאים הבאים יהיו ראויים לתואר המכובד:  

  • חומרים איכותיים – מוצרים שונים המתוארים כ”יוקרתיים”, מיוצרים על בסיס החומרים האיכותיים ביותר. כך לדוגמא: פריטי לבוש והנעלה, מערכות ישיבה, תכשיטים וכן הלאה. כך גם עם מזרנים יוקרתיים העשויים בהכרח מחומרים איכותיים. 
  • מספר שכבות – גם אם היו משלמים לכם, יתכן שהייתם מסרבים לישון על מזרן המאופיין בשכבה אחת בלבד. מדוע? משום שמספר השכבות משפיע באופן ישיר על נוחות וחוויית השינה. מזרן יוקרתי יכלול בהכרח מספר שכבות. 
  • מזרן עבה – והדבר האחרון המשפיע על יוקרתו של המזרן הוא עוביו, כאשר ככל שהוא עבה יותר כך ממד הפינוק נוכח יותר. מזרנים מוצעים בעובי 24 ס”מ, 25 ס”מ ו-30 ס”מ.

מחפשים מזרני ויסקו? אנחנו הכתובת >>>

לישון בראש שקט: מדוע כדאי להשקיע במזרן יוקרתי?

מזרן יש להחליף אחת לעשור לערך, כאשר במעמד הרכישה נוטים לתהות: “האם ההשקעה במזרן פרמיום יוקרתי מצדיקה את עצמה?”. נחסוך לכם את ההעמקה בשאלה ונשיב עבורכם: כן. איכות השינה נקבעת על ידי המון גורמים, כאשר חלקם בשליטתכם וחלקם לא. ברעש עבודות הרכבת שחודר אל חדר השינה אתם אולי לא יכולים לשלוט, אך באיכות המזרן עליו אתם ישנים? כן. 

מידת ההשקעה שלכם תורגש (ואנחנו מדגישים: תורגש) בכל לילה מחדש: כל עוד תרכשו מזרן איכותי ויוקרתי, תוכלו ליהנות מחוויית שינה נוחה ונפלאה. מנגד, התפשרות מודעת על איכות המזרן היא התפשרות על איכות השינה. במה אתם בוחרים?