איזה עזרי שמיעה קיימים בשוק?

איזה עזרי שמיעה קיימים בשוק?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט עזרי שמיעה שונים ומגוונים, המספקים פתרונות פשוטים ויעילים עבור כל מי שסובל מכבדות שמיעה או ליקוי שמיעה. המטרה של האביזרים האלו היא להגביר את מקור הקול, במטרה לאפשר לכל אחד לשמוע אותו. אביזרים אלו יכולים לסייע לכבדי שמיעה בפעילות היום יומית שלהם, כמו למשל במקרה של פעמון דלת, צלצול של טלפון, שעון מעורר וכדומה.

המטרה היא לספק לכבדי השמיעה פתרונות פשוטים ומעשיים, על מנת להקל על חייהם ולאפשר להם לחיות אורח חיים עצמאי לחלוטין. 

עזרי שמיעה שכדאי להכיר

אביזרי עזר לבית, יכולים לסייע רבות להתנהלות היום יומית של כבדי השמיעה בתוך הבית שלהם. כשמדובר בעזרי שמע משמעותיים, הבולט בהם הוא הטלפון המוגבר. מכשיר זה מספק עוצמת קול חזקה במיוחד, אשר ניתנת לוויסות בהתאם לצורך שלכם. מעבר לכך, ברגע שהטלפון מצלצל, מעבר לצלצול החזק הוא מספק גם חיווי אור המקל על כבדי השמיעה להבחין בדבר.

טלפון מסוג זה יכול להיות אידיאלי לכל כבד שמיעה, אך בעיקר לאנשים מבוגרים שקרובי המשפחה מעוניינים לתקשר עימם על בסיס יום יומי, במטרה לוודא שהכול תקין. בנוסף לכך, חשוב להכיר את השעון המעורר המאפשר לכל אחד להתעורר בבוקר, כולל אנשים בעלי ליקויי שמיעה שונים. הצלצול של השעון חזק במיוחד, והוא מגיע בתוספת לרטט עוצמתי.

מדובר על אביזר יעיל במיוחד, שיוכל לסייע לכל אחד להתעורר לעבודה. כמובן שאחד האביזרים החשובים ביותר, הוא המגבר לטלוויזיה. מגבר זה מאפשר לשמוע את הנאמר ישירות לתוך האוזן שלו, דבר שמאפשר לו להסתובב חופשי בבית ועדיין להקשיב בקלות לכל תוכנית או סרט.

עזרי שמיעה נוספים,

יכולים לסייע לכבדי השמיעה להסתדר גם במרחב הציבורי. מגבר נייד לטלפון למשל, יכול לסייע לכל אחד לדבר בטלפון ולשמוע את הנאמר בצד השני בצורה קלה ופשוטה. מגבר אישי למשל, יכול לסייע לכל אחד לשמוע את הדיבור סביבו, תוך כדי התאמת המגבר לסיטואציה- דיבור של אחד על אחד, או לחילופין באירוע חברתי שבו יש דיבורים מכמה כיוונים שונים. ניתן למצוא אביזרים נוספים, בהתאם לצורך ולרצון שלכם.

לפרטים נוספים, בקרו באתר Medor:

http://www.medor.co.il/