למה הרטבה בלילה שונה מהרטבה ביום?

הרטבה היא תופעה. אבל בכל הרטבה יש לדייק את הגורמים לה ובהתאם לכך להציע את הטיפול הנכון והמועיל. לכן יש להבין כי קיים הבדל בסיסי ומשמעותי מאוד בין הרטבה ביום לבין הרטבה בלילה. בעוד הרטבת יום לרוב מתרחשת בגין אי בשלות או גמילה מוקדמת, לחילופין נובעת מקושי רגשי או בעיה בריאותית, הרי הרטבת לילה הינה תופעה שונה משמעותית. שכן מרטיבי לילה לרוב נהנים מאיכות חיים טובה ביום, ורק בלילה הם לא מצליחים לשלוט על הסוגרים. הווי אומר שאין להם בעיית שליטה אמתית, אלא קושי מסוים שמתבטא דווקא בשעות הלילה.

מה גורם להרטבת הלילה?

הרטבת לילה על פי מחקרים עכשוויים נובעת לרוב בגלל שינה עמוקה מאוד. כלומר, הילד הולך לישון ושוקע לו בשנת לילה איכותית ועמוקה מאוד. השינה העמוקה הזו גורמת לכך שהילד אינו חש בעת הצורך והוא לא מתעורר והולך לחדר השירותים. וזה אומר שהסיבה אינה בריאותית כי אם קשורה לעומק השינה. לכן הטיפול של ד”ר טל שגיא יופנה לכיוון הזה, מתוך מטרה לעזור לילד להאמין בעצמו וביכולת שלו לשלוט על סוגרים בלילה כמו ביום. כמו כן הוא יקבל עזרה על ידי מכשיר מיוחד שיתריע בעת הצורך.

ד”ר קובי שגיא והצלחה בגמילה מהרטבות לילה

מסתבר כי ד”ר קובי שגיא הוא אחד הכתובות המרכזיות והמבוקשות ביותר בתחום הרטבות הלילה. וההצלחות הרבות שלו בתחום והתוצאות הנפלאות אותן הוא משיג יחד עם המטופלים שלו מברים בעד עצמן. מה שמביא לכך שעוד ועוד לקוחות ונים אליו כדי ליהנות מטיפול מועיל שיפתור להם את בעיית ההרטבה. ואכן, המשאלה הכמוסה הזו שהייתה נראית כמו משהו בלתי אפשרי ובלתי מושג, הופכים להיות למציאות קיימת.

 ד”ר טל שגיא וליווי לכל אורך התהליך

חשוב להבין כי ד”ר טל שגיא מלווה את המטופלים לכל אורך התהליך. וזאת כדי להבטיח כי הוא מתנהל בצורה מיטבית, וכי המטופל מקבל את כל התעצומות והאנרגיות החיוביות שיעזרו לו לשפר את היכולות האישיות שלו. שיחות העצמה, המון עידוד ושילוב של מכשיר הפיפימון נותנים יד ומובילים להצלחה!