טיפולי פנים

אם בעבר רק נשים מעטות הקפידו לבצע טיפולי פנים באופן קבוע, הרי שהיום מדובר על חלק מהותי משגרת הטיפוח של לא מעט נשים. נשים רבות נהנות להגיע אחת לשבועיים לקוסמטיקאית שלהן, על מנת להזין את עור הפנים שלהן במינרלים וויטמינים שונים. מעבר לכך, במהלך הטיפול ניתן להזין את העור גם באנטי אוקסידנטים ששומרים על העור מפני הזדקנות מוקדמת, להוסיף לו לחות וכמובן להעניק לו ניקוי יסודי עם מוצרים מבית ביופור. פילינג עמוק למשל, יכול להסיר את כל תאי העור המתים, על מנת לעודד התחדשות של תאי עור חדשים ובריאים יותר. בצורה כזו, ניתן למשל לטפל באקנה, להבהיר פיגמנטציה ולהעניק לעור הפנים מראה צעיר, חלק ורענן יותר.

טיפולי פנים – מי בכלל זקוק לזה?

קודם כל, התשובה היא פשוטה- כולם! כולם ללא יוצא מין הכלל, יוכלו ליהנות מהיתרונות העצומים של טיפולי פנים איכותיים ומקצועיים. חשוב להבין כי קוסמטיקאית מוסמכת בעלת ידע, ניסיון וותק בתחום, תוכל להתאים עבור העור שלכם את הטיפול היעיל והמתאים ביותר עבורכם. למשל, בחלק מהמקרים יהיה מספיק לבצע טיפול פנים קלאסי הכולל ניקוי יסודי של העור והחדרת לחות עם וויטמינים ומינרלים שונים. לעומת זאת, במקרים אחרים יהיה צורך בטיפולי הבהרה הכולל שימוש בפילינג עוצמתי, הכירו למשל את המוצרים של חוה זינגבוים. חלק מהנשים ישמחו לקבל טיפולי אנטי אייג'ינג שונים, המותאמים ספציפית למצב עור הפנים ועור הצוואר שלהן. כמו כן, במקרים רבים ניתן לרכוש מהקוסמטיקאית תכשירים ומוצרים שונים לצורך שימוש ביתי, אשר נועד לחזק ולשמר את טיפולי הפנים שמתבצעים במסגרת הקליניקה.

לסיכום, כל אחד יכול להרוויח מטיפולי פנים איכותיים ויעילים. זוהי הדרך האולטימטיבית להעניק לעור לחות והזנה מתאימים, לפנק אותו במסכות פנים מקצועיות וכמובן לטפל בבעיות עור שונות, כמו למשל אקנה או פיגמנטציה.