מולטיפוקל – התאמת עדשות מגע

למי מאתכם שעדיין זוכר את המשקפיים של סבא שהיו מחולקות עם פס באמצע העדשה, לא נצטרך לנפק הרבה הסברים. אתם כבר הבנתם כנראה בשעתו מהם משקפיים רב מוקדיות. אך בני הדור הזה לא ממש יכולים לדעת מה הם המשקפיים הללו, מהסיבה הפשוטה. היום יש עדשות מולטיפוקל. עדשות המשלבות הן את אלו שנועדו לראייה מרחוק והן את אלו אשר נועדו לקריאה.

עדשות מגע מולטיפוקל

איך מתאימים עדשות מגע מולטי פוקל?

עדשות מולטיפוקל מוכרות גם בשם עדשות רב מוקדיות. מדובר בעדשות שהם בעלות מבנה מיוחד, כאשר בשטח העליון של העדשה יש שטח רחב אשר הוא מיועד לראייה למרחק והחלק התחתון מכיל שטח צר אשר הוא מיועד לצורך קריאה מקרוב. מדובר בעדשות המביאות איתן חידוש מדהים. למעשה מדובר בעדשות עם מעבר הדרגתי בין שני החלקים וכך למעשה יכול האדם ליהנות ממוצר אחד המעניק לו את הראייה המיטבית.

התאמה אישית – זה הסוד

כאשר מדובר בעדשות מולטיפוקל, מדובר למעשה במוצר אשר נעשה בהתאמה אישית ללקוח. כל לקוח הזקוק למשקפיים או לעדשות מולטיפוקל יהיה לו המרשם המתאים לו ועל פי זה יכינו עבורו את העדשות.

כאשר אנחנו מדברים על התאמה אישית זה כולל גם התאמה לתחומי העיסוק, לסגנון החיים ולכל מה שמרכיב המשקפיים עושה סביב היממה, זאת על מנת שכל נקודה הנמצאת על פני העדשה תוכל להתאים לו ולצרכיו.

והמחיר?

אז ברור שכאשר מדובר במוצר מותאם אישית, המחיר אמור להיות בהתאם. כאן כדאי לדעת שזה כבר לא מה שהיה בעבר. גם עדשות המשקפיים וגם עדשות המגע מולטיפוקל כבר אינן מגיעות עם תווית מחיר גבוהה מידי. התחרות שהגיעה גם לתחום הזה עשה חסד עם עדשות המולטיפקל וכיום יכול כל מי שזקוק למשקפיים כאלה, ליהנות מהם בלי לחשוב פעמיים. עוד מידע תוכלו למצוא גם בלחיצה כאן.

עדשות מגע פותרות את הבעיה

החל מגיל 40 העין מתחיה להזדקן והראייה מקרוב עשויה להפוך למטושטשת. עדשות מגע עשויות להעניק מענה מושלם לתופעה הזו המכונה ‘זוקן ראייה’.

יש כאלה המשלבים משקפיים כדי לראות למרחוק ואת העדשות לראייה מקרוב. כל מטופל אמור למצוא את המוצר המתאים לו וזה שיענה על הצרכים שלו.

לעוד מידע בקרו באתר https://opticadoron.co.il/