חיטוי אוטובוסים נגד קורונה כמה זה יעיל

ריסוס באמצעות חומרי חיטוי הוא תמיד פעולה מבורכת ולכן חשוב לבצע זאת בכל מקום אפשרי. מגפת הקורונה יוצרת מצבים רבים שבהם אין כל אפשרות מי מהאנשים הסובבים אותנו נושא את הנגיף, כיוון שבמקרים רבים גם הוא לא יודע על כך כי אין לו סימפטומים. 

הזמינו חיטוי קורונה לרכב >>>

חיטוי אוטובוסים 

באוטובוסים נוסעים בכל יום אנשים רבים, קשה לחשב כמה נוסעים עולים ויורדים לאורך כל קו נסיעה וכל אוטובוס מבצע כמה סבבים זהים בכל יום. כשמדובר בכמות כה גדולה של אנשים, קיימת סבירות גבוהה שמישהו מהם חולה או נושא את הנגיף, אם בידיעה או ללא יגיעה על כך.

הצעד הנכון ביותר הוא להקדים רפואה למכה ולכן לבצע חיטוי מעת לעת באוטובוס. לאור שיטת החיטוי יש סיכוי שיהיו לכך תוצאות מעולות. פעולת החיטוי היא משולבת, המדבירים המקצועיים מרססים את חלל האוטובוסים על ידי ריסוס באוויר, בנוסף לכך הם מרססים את המשטחים השונים, כמו כל אחד מהכיסאות, המעקות, הידיות, הדלתות, הדפנות הפנימיות של האוטובוס, המושב של הנהג וכל פריט נוסף שנמצא באוטובוס. המדבירים עוברים באופן סיסטמתי על כל הרבדים ולא מפספסים אף פריט.

יש מקרים שבהם יש צורך בעיטוף של מוצר מסוים ורק לאחר מכן מבצעים את החיטוי בסביבה זו כדי להגן על תקינותו של המוצר. בדרך זו חיטוי אוטובוסים נגד קורונה הוא אפקטיבי.

הזמינו חיטוי הבית מקורונה >>>

מענה כללי לבעיית הנגיף 

כדי לבצע פעולות רוחביות ולמנוע עד כמה שניתן את ההדבקה, מבצעים חיטוי אוטובוסים בכל הרכבים על פי שיטה ותדירות שקבעו ההנהלות של חברות האוטובוסים. על פי ההערכה שלנו חיטוי אוטובוסים נגד קורונה, זו פעולה יעילה שתורמת רבות למניעת ההדבקה של נגיף הקורונה.